Polish English French German Russian Spanish

Firma FOGO Sp. z o.o. nieustannie poszukuje nowych wartościowych pracowników. Dlatego też jeżeli uważasz że Twoje kwalifikacje będą dla nas przydatne, wyślij swoją aplikację oraz podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: praca@fogo.pl.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fogo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wilkowicach, ul. Święciechowska 36, 64-115 Święciechowa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000593189, NIP: 7831735110, kapitał zakładowy spółki: 169132400,00 zł
  2. kontakt z Pełnomocnikiem Administratora - rodo@fogo.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 1 roku
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym brak zgody wyklucza uczestnictwo Pana/Pani w rekrutacji

Nazwa Data dodania Wersja Wielkość Pobrań
Zgoda rekrutacyjna 10-07-2018 Wersja:1 178.27 KB 5255

Ogłoszenia aktualne

Ogłoszenia archiwalne

Przedstawiciel handlowy (data dodania: 18.07.2014r.)

Obszar poszukiwań

  • cały kraj

Oczekiwania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane o profilu elektrycznym
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka obcego
  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP kategorii "E" do 1kV

Opis stanowiska

  • sprzedaż i doradztwo techniczne w temacie agregatów prądotwórczych stacjonarnych i przenośnych
  • obsługa i zdobywanie kontaktów handlowych
  • nawiązywanie kontaktów z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi z branży elektroinstalacyjnej
  • prowadzenie negocjacji handlowych i obsługa inwestycji związanych z zasilaniem awaryjnym obiektów

Serwisant agregatów prądotwórczych  (data dodania: 18.07.2014r.)

  • cały kraj

Oczekiwania

  • wykształcenie min. średnie elektryczne lub pokrewne
  • aktualne uprawnienia SEP kategorii „E” do 1kV
  • prawo jazdy kategorii „B”
  • min. 2 letnie doświadczenie w branży elektrycznej
  • obsługa komputera (MS Office, komunikacja RS232, RS485, LAN, etc)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę w młodym dynamicznym zespole, w firmie będącej liderem w branży agregatów prądotwórczych w Polsce
  • wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
  • pakiet szkoleń